Přeskočit na hlavní obsah
Live Nation Czech Republic

PODMÍNKY VSTUPU

Upozorňujeme návštěvníky koncertů v prostorech areálu letiště Letňany, že budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, proto doporučujeme na místo konání koncertu dorazit s dostatečným časovým předstihem. Prosíme návštěvníky koncertů, aby zavazadla, která berou na koncerty, byla opravdu malá – doporučený maximální rozměr je formát A4, a pomohli nám tak k rychlému a bezproblémovému vstupu do prostoru konání akce. Zároveň návštěvníky našich akcí vyzýváme, aby věnovali pozornost svému okolí a předešli tak panice a nebezpečným situacím. Není možné po vstupu do areálu jej opustit a znovu se vrátit.

Restrikce - zakázané předměty a aktivity:

Zbraně (mj. nože, boxery, střelné zbraně, sečné zbraně, sekery, řetězy, trubky, tyče - a to včetně dřevěných), pepřové a/nebo slzotvorné spreje, výbušniny, hořlaviny, žíraviny, louhy či jiné obdobné zdraví poškozující látky, videokamery (včetně malých např. GoPro), dalekohled, fotoaparáty s odnímatelným objektivem, audiorekordéry, selfie tyče, stativy, deky, přikrývky, vlajky, transparenty, bannery, polštáře, přístřešky, stany, velká zavazadla (včetně krosen a/nebo kufrů na kolečkách), sedátka, židličky, notebooky, tablety, stolky (včetně skládacích), schůdky a/nebo žebříky (včetně skládacích), různé podložky pod nohy včetně polystyrenových či dřevěných "kostek", deštníky (včetně skládacích), nádoby ze skla nebo tříštivého plastu či plechu, PET lahve, tlakové nádoby (se stlačenými plyny včetně "tlakových houkaček"), kanystry, megafony, zvony, větší množství tiskovin, pyrotechnika, nafukovací balónky, balóny, míče, dopravní prostředky (kola, koloběžky, dětské kočárky, skateboardy, hoverboardy, kolečkové brusle) mimo vozíků s vozíčkáři, zvířata (jedinou výjimkou jsou asistenční psi, pokud doprovázejí osobu se zdravotním postižením vyžadujícím jejich asistenci), toxické a omamné či psychotropní látky, potraviny či nápoje (v obou případech mimo malé množství pro okamžitou osobní spotřebu - zejména v případě celiaků (bezlepková dieta) a/nebo diabetiků), injekční stříkačky (výjimku mají diabetici, pokud si s sebou přinášejí insulin v injekční stříkačce či insulinovém peru - měli by se prokázat průkazem diabetika), zdroje laserového světla včetně "malých ukazovátek" = pointerů, motocyklové přilby, jakékoliv další předměty, které by mohly být použity jako zbraň proti ostatním návštěvníkům, personálu akce nebo účinkujícím zejména k vhazování na pódium či do jeho okolí (např. kameny atp.) a případné jiné nebezpečné předměty.

 Je zakázáno:

  • manipulace s otevřeným ohněm
  • manipulace s tlakovými nádobami
  • vytváření WiFi pointů či používání jiných zdrojů bezdrátových spojení včetně dálkových ovládání
  • manipulace s konstrukcemi koncertního prostoru (tribun, oplocení, zábran, ozvučení, osvětlení atp.), a to včetně lezení na ně, přelézání jich či stání nebo sezení na nich
  • "surfování" např. na hlavách ostatních návštěvníků,
  • vhazování jakýchkoliv předmětů do prostoru pódia nebo do jeho okolí,
  • vnášení bannerů či transparentů, které by měly politický a/nebo hanlivý či urážlivý obsah,
  • v prostorách konání koncertu a v jeho bezprostředním okolí provozovat jakékoliv obchodní, reklamní, politické či jiné nevhodné aktivity bez předchozího písemného souhlasu promotéra akce.