LIVE NATION NOVINKY

Na Prague Rocks se představí JONATHAN DAVIS

Datum: 19.12.17

PRAGUE ROCKS 2018, NA KTERÉM VYSTOUPÍ OZZY OSBOURNE A HOLLYWOOD VAMPIRES, POTVRZUJE DALŠÍHO HOSTA – FANOUŠKŮM SE PŘEDSTAVÍ JONATHAN DAVIS, ZPĚVÁK SKUPINY KORN.

Jonathan Davis se narodil a vyrostl v kalifornském Bakersfieldu. Je zpěvákem KoRn, jedné z nejznámějších a nejvlivnějších kapel v moderní rockové historii.
S prodejem více než 40 milionů alb, mnoha oceněními GRAMMY® a více než dvěma desetiletími vystupování na světových turné po celém světě se Davis stal předním hlasem své generace. 

Jonathan Davis během své umělecké kariéry spolupracoval s celou řadou hudebníků včetně Skrillexe, Q-Tipa a mnoha dalších.

V uplynulém roce se Jonathan a jeho spoluhráči v KoRn zapsali do hudebních dějin vydáním nového alba The Serenity Of Suffering. To se okamžitě dostalo na čtvrté místo v žebříčku Billboard 200, což řadí mnoha úspěchy v Top 10 Davise a KoRn k elitním rockovým legendám. Dosud desetinásobným umístěním svých alb v žebříčku Top 10 se KoRn vyrovnali Led Zeppelin.

Live Nation © 2012 Live Nation Czech Republic sro. Live Nation je registrovaná ochranná známka společnosti Live Nation Worldwide, Inc.