LIVE NATION NOVINKY

KATAPULT - 15/11/2018 PRAHA, FORUM KARLÍN

Datum: 15.11.17

KATAPULT / OLDA ŘÍHA - 70. NAROZENINY
15.11.2018  PRAHA, FORUM KARLÍN

VSTUPENKY V SÍTI TICKETPRO V PRODEJI OD 20. 11. 2017 9:00 HODIN

CENY VSTUPENEK: 790 Kč

OLDA ŘÍHA A JEHO PARŤÁCI BASÁK ANDY BUDKA A  BUBENÍK ONDRA TIMPL SI DOVOLUJÍ OZNÁMIT, ŽE SKUPINA KATAPULT PŘÍŠTÍ ROK PROŽIJE MIMOŘÁDNÝ  ROK. OLDŘICH ŘÍHA, ZAKLÁDAJÍCÍ ČLEN LEGENDÁRNÍ SKUPINY KATAPULT, OSLAVÍ VE SKVĚLÉ FORMĚ NEUVĚŘITELNÉ SEDMDESÁTÉ NAROZENINY A NAVÍC SI PŘIPOMENEME 40. VÝROČÍ VYDÁNÍ STŘÍBRNÉHO ALBA, KTERÉ V ROCE 1978 PŘIVEDLO K ČESKÉMU ROCKU NĚKOLIK GENERACÍ POSLUCHAČŮ A FANOUŠKŮ Z CELÉHO ČESKOSLOVENSKA.

Katapult se za svoji éru musel potýkat s celou řadou problémů ze strany politického establishmentu, nepřízně tzv.odborné kritiky, až po tragickou sérii úmrtí členů kapely, kdy postupně v krátké době odešli bubeníci Tolja Kohout, Karel "Káša" Jahn a nakonec životní Říhův "kumpán" - basista Jiří "Dědek" Šindelář.
Nicméně nezdolná vůle Oldy Říhy, podpora fanoušků, a hlavně nesmírná láska k rock and rollu mu přivedla do cesty Andy Budku a Ondřeje Timpla, se kterými již několik let natáčí skvělé písničky a brázdí česko - slovenská města jako za starých časů. V současné době tak již Katapult vychovává třetí generaci svých věrných posluchačů a ke svému výročí se proto rozhodl uspořádat výroční koncert!

Live Nation © 2012 Live Nation Czech Republic sro. Live Nation je registrovaná ochranná známka společnosti Live Nation Worldwide, Inc.