LIVE NATION NOVINKY

FIVE FINGER DEATH PUNCH a IN FLAMES vystoupí v 26/11 v Praze

Datum: 14.06.17

FIVE FINGER DEATH PUNCH & IN FLAMES
26. LISTOPADU PRAHA – FORUM KARLÍN
VSTUPENKY V SÍTI TICKETPRO WWW.TICKETPRO.CZ
 
CENY VSTUPENEK: 1490 KČ

OFICIÁLNÍ PŘEDPRODEJ BUDE ZAHÁJEN 16. 6. 2017 10:00 HODIN  VIP BALÍČKY V PRODEJI OD 16. 6. 2017 OD 10:00 HODIN

Speciální host: OF MICE AND MEN
S desítkami singlů bodujících v nejrůznějších žebříčcích, miliony video streamů a s fanoušky po celém světě FIVE FINGER DEATH PUNCH a IN FLAMES po celou dobu své kariéry dominují rozhlasovému i televiznímu vysílání. Tyto dvě skupiny, které mají silné fanouškovské základny
a jejichž živá vystoupení jsou pověstná, spolu vyrážejí na společné podzimní turné po Evropě
s podporou speciálních hostů  OF MICE AND MEN.

Půjde o opravdový střet titánů - americká rocková kapela Five Finger Death Punch se spojuje s renomovanými evropskými legendami In Flames, aby spolu podnikli největší a nejvíce vzrušující rockovou jízdu po evropských arénách na přelomu podzimu a zimy roku 2017.

Kytarista 5FDP Zoltan Bathory říká: "V současné době hrajeme na všech evropských festivalech a toto úžasné období si velmi užíváme. Jelikož davy našich fanoušků zpívají s námi všechny texty,  cítíme, že Evropa se opravdu stává druhým domovem Five Finger Death Punch. Nemůžeme se dočkat, až se do Evropy na podzim vrátíme, obzvláště s In Flames, což je jedna z mých oblíbených skupin. Bude to něco opravdu nevídaného."

Zpěvák  In Flames  Anders Fridén dodává :" Měli jsme štěstí, že letos hrajeme pro tolik fanoušků po celém světě, a nemůže být lepší způsob jak zakončit rok 2017 než  evropským turné s Five Finger Death Punch. Uvidíme se brzy, Jesterheads a Knuckleheads! Bude to neopakovatelné turné. ".

Live Nation © 2012 Live Nation Czech Republic sro. Live Nation je registrovaná ochranná známka společnosti Live Nation Worldwide, Inc.