Přeskočit na hlavní obsah
Live Nation Czech Republic
Logo

PLATÍME S NFCtron

Dobijte si kredit online přes NFCtron Tickets, u prodejců plaťte přiložením náramku s čipem k prodejnímu zařízení a sledujte svoji útratu jednoduše online! Placení v areálu bude díky NFCtron rychlejší, přehlednější a hlavně bezpečnější. Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně zažádat do 18. 6. 2024. Platby hotově ani kartou nebudou v areálu možné.

Proč si dobít kredit online?

Dobití kreditu online přes NFCtron Tickets

  • Nezaplatíte nic navíc a na akci budete ready.
  • Nevytiskneme společně žádný papír navíc, vše najdete jednoduše online. 🌱
  • Náramek s čipem obdržíte na místě na označených dobíjecích místech NFCtron. Pro odbavení kreditu stačí ukázat QR kód z NFCtron Tickets.
  • Dobít si kredit online je možné vždy nejpozději 1 hodinu před otevřením areálu.

Dobití kreditu na označeném dobíjecím místě na akci

  • Peníze si dobijete hotově nebo kartou na označených dobíjecích místech NFCtron.
  • Aktivační poplatek za první dobití je 2 EUR.
  • Po dobití kreditu obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu.

Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron pro ještě lepší přehled o vaší útratě!

Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron, načtěte aktivovaný čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem a předat nám tak feedback pro další ročníky. Po ukončení akce si zde můžete nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na váš bankovní účet.

Pozor! V mobilní aplikaci NFCtron není možné dobít si kredit.

Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu.

FAQ

❓ Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci.

❓ Mám čip z minulého roku, mohu ho využít?

Je možné využít náramek s čipem z loňských koncertů, je třeba jej ale na místě znovu aktivovat. Kredit si můžete dobít zdarma online, nebo na místě s aktivačním poplatkem 2 EUR. Pro aktivaci čipu stačí na označeném dobíjecím místě ukázat QR kód o dobití nebo si kredit dobít na místě.

‼️ Kredit z roku 2023 využít nelze.

❓ Je možné využít jeden čip pro více Live Nation koncertů?

Náramek s čipem je sundavací a lze ho tedy přenášet mezi jednotlivými koncerty, kde se platí s NFCtron. Náramek s čipem můžete využít na koncertu Rammstein 2024, Sting - My Songs 2024 a Bruce Springsteen and The E Street Band.

❓ Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí načíst si čip do mobilní aplikace NFCtron a pomocí 3 kliknutí si o vrácení kreditu na bankovní účet zažádat. O vrácení kreditu si můžete zažádat do 18. 6. 2024. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Obraťte se na Support NFCtron na e-mailu info@nfctron.com.