Přeskočit na hlavní obsah
Live Nation Czech Republic
Logo

CASHLESS DOBÍJENÍ

I letos přicházíme pro koncerty v pražských Letňanech s placením od NFCtron. Pro placení na akci budete potřebovat jen náramek s čipem. Platby hotově ani kartou nebudou v areálu možné. Dobitý kredit na čipu bude platit na všech letních akcích v Letňanech.

JAK TO FUNGUJE:

  • Dobijte si kredit online ještě před akcí, plaťte přiložením k prodejním zařízení a sledujte svoji útratu jednoduše online! V případě, že budete dobíjet až na místě, první dobití stojí 30 Kč, všechny další jsou poté zcela zdarma. Doporučujeme si tak dobít předem online z domova. Náramek si poté vyzvednete na místě.
  • Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně požádat online nebo přes mobilní aplikaci do 20. 8. 2023.
  • Doporučujeme stažení mobilní aplikace NFCtron, díky které budete mít platby ještě více pod kontrolou. Je to i nejsnazší cesta pro vrácení nevypotřebovaných financí po akci. Aplikace je zdarma a není nutná žádná registrace: https://nfctron.page.link/app

Pozor! Dobíjení online se z bezpečnostních důvodů vypne v den konání koncertu v 15:00.

Po obdržení náramku s čipem už není možné dobít si peníze online. Jakmile si jednou dobijete na jednom z dobíjecích míst, další dobití jsou možné pouze v hotovosti nebo platební kartou na dobíjecích místech v celém prostoru konání každé z akcí.

Proč si dobít kredit online?

  • Dobijete si kredit zdarma online přes NFCtron a vyhnete se tak případně frontě.
  • Vyzvednout si náramek můžete navíc ještě před otevřením samotného areálu na označených dobíjecích místech.
  • Nezaplatíte nic navíc.
  • Náramek s čipem obdržíte přímo na akci, poté co předložíte QR kód, který najdete v NFCtron Tickets nebo v emailu.

  • Peníze si dobijete hotově nebo kartou na označeném dobíjecím místě.
  • Aktivační poplatek za první dobití je 30 Kč.
  • Obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu.

Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron pro ještě lepší přehled o vaší útratě!

Stáhněte si do vašeho telefonu mobilní aplikaci NFCtron, načtěte aktivovaný čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem a dát nám tak feedback pro další ročníky. Po ukončení akce si zde můžete navíc do 20. 8. 2023 nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na váš bankovní účet.

Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu.

Odkaz pro stažení: https://lnk.bio/nfctron

FAQ

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci.

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 20. 8. 2023.. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Pomůže vám videonávod nebo support tým NFCtron.

Kredit na čip je možné dobít platební kartou na dobíjecích místech. U prodejců je zajištění infrastruktury sítě pro platbu kartou příliš nákladné a na mobilní signál se nemůžeme spoléhat. Navíc je platba čipem až 3x rychlejší než platba kartou, která zahrnuje komunikaci přes internet s bankou. Zejména v exponovaných místech by tak docházelo k výraznému zpomalení prodeje. Díky placení čipem můžeme zaručit, že žádný výpadek nenastane a vše bude fungovat i bez přístupu k mobilní síti.

Ano, ve stánku s merchem je možná i platba hotovostí nebo kartou.

Ano, stánky naleznete i před vstupem na Letišti Letňany.

Support

V případě jakýchkoliv komplikací při dobíjení je pro vás připraven support na e-mailu: info@nfctron.com.