Přeskočit na hlavní obsah
Live Nation Czech Republic

Jak platit na koncertech v Letňanech?

Bezhotovostní placení na Rammstein, Imagine Dragons, Guns n' Roses a Prague Rocks v Letňanech.

Nebaví vás stát fronty a stále hledáte peněženku?

Live Nation vám letos ve spolupráci s NFCtron představuje nejrychlejší možnou platební metodu na jednorázové akci.Jedná se o bezhotovostní placení náramkem s čipem od NFCtron. Chcete si dát něco k jídlu, vychutnat si pivo nebo koupit tričko? Stačí pouze přiložit čip a je hotovo.

Všichni prodejci na prodejních místech budou mít mobilní telefony. Po každé platbě na vás otočí obrazovku se zůstatkem a informací o vašem nákupu. Doporučujeme vám si dobít kredit už před akcí přes NFCtron Pass a mít tak čip zdarma. Pokud si dobijete čip v místě akce, první dobití stojí 30 Kč. Každé další dobití je zdarma. Podívejte se na video, jak se jednoduše platí.

Pokud se chystáte na více koncertů Live Nation v Letňanech (Rammstein, Imagine Dragons, Metallica, Guns N' Roses), tak pro vás máme skvělou zprávu. Již jednou nabitý čip vám bude fungovat na všech zmíněných vystoupeních.

POZOR! Online nabití, je však možné jen do doby, než vám předáme čip. Jakmile fyzicky obdržíte čip, můžete jej dobíjet už pouze na vyznačených dobíjecích místech na daném koncertě. Jakýkoliv online pokus o dobití kreditu na již předaný čip bude mít za následek přemazání zbývajících peněz na čipu. Přemazanou částku si ale budete moci refundovat zpátky na účet skrz online účtenku.

Jak na platby?

Jak to funguje:

Dobiju si kredit doma – Doporučujeme!

  1. Dobijte si kredit předem online přes NFCtron Pass a získejte náramek s čipem zdarma.
  2. Náramek s čipem dostanete na označených dobíjecích místech po předložení QR kódu pro dobití kreditu, který najdete v NFCtron Pass.
  3. Po celou dobu akce vidíte aktuální útratu na svém telefonu v NFCtron Pass, kde máte přístup ke všem dokladům online.
  4. Pozor! Online dobití, je však možné jen do doby, než vám předáme čip. Jakmile fyzicky obdržíte čip, můžete jej dobíjet už pouze na vyznačených dobíjecích místech na daném koncertě.

Dobití kreditu na čip

Dobití kreditu na čip

Výběr způsobu platby

Výběr způsobu platby

Výběr platební metody

Výběr platební metody

Času dost – všechno vyřeším na místě

  1. Čip obdržíte při dobití na označených dobíjecích místech. Poplatek při prvním dobití činí 30 Kč. Čip není vázaný se vstupenkou.
  2. Kredit si můžete dobít hotově, což preferujeme z důvodu rychlého odbavení, nebo si jej můžete dobít kartou. Veškerou hotovost, kterou nám předáte, vám vložíme na čip. Hotovost nerozměňujeme!
  3. Dostanete informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschovejte pro kontrolu zůstatku kreditu a vrácení zbývajícího kreditu po akci.

Zbývá vám kredit?

Vrácení veškerého zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat. Zůstatek na čipu si můžete vrátit pomocí online účtenky na bankovní účet bez omezení a zdarma do 10. 7. 2022.

Nejjednodušší způsob vrácení zbytku kreditu je skrz váš účet na NFCtron Pass. Abyste mohli využít tuto volbu, tak se musíte napřed registrovat a dobít si kredit ještě doma.

Další možnost je naskenováním QR kódu, který jste dostali společně s náramkem. Zde bude nasměrováni na online účtenku, poté už jen vyplníte bankovní spojení a peníze vám přijdou na účet. Požadavek standardně zpracováváme do 5 pracovních dní.

Pokud jste náhodou lístek s QR kódem ztratili, můžete se obrátit na naši podporu, které napíšete kód vašeho čipu, ten se nachází na zadní straně čipu.

O vrácení peněz můžete zažádat do 10. 7. 2022.

Placení čipem

Placení čipem

Potvrzení platby příjemcem

Potvrzení platby příjemcem

Prodejce ukazuje potvrzení platby a zůstatek

Prodejce ukazuje potvrzení platby a zůstatek

Tipy pro vás:

Sledujte historii a zůstatek

Načtěte QR kód z informačního papíru -> Sledujte zůstatek kreditu v online účtence

Jsou zde nějaké poplatky?

Pokud si dobijete kredit už doma skrz NFCtron Pass, tak žádný poplatek neplatíte. Jestliže zvolíte dobití kreditu až v místě, pak je zde jednorázový poplatek 30 Kč.

Dobíjím si kredit hotově

Pokud zvolíte tuto metodu, mějte na paměti, že veškerou hotovost kterou nám předáte vám vložíme na čip. Hotovost nerozměňujeme! Veškerý kredit, který vám na čipu zbyde, vám následně vrátíme na účet, pokud o to požádáte. O vrácení peněz můžete zažádat do 10. 7. 2022.

Nestačil vám kredit?

Kredit si můžete dobít kdykoli přímo v areálu akce na označených dobíjecích místech NFCtron hotově nebo kartou. Doporučujeme při prvním nabití dobít čip co nejvyšší částkou, ať nemusíte během koncertu chodit dobíjet kredit.

Něco vám chybí?

V případě dotazů se obraťte na support NFCtron.