Přejít na Rammstein

Rammstein

Rammstein

ne 12 05 2024
Prague

Rammstein opět naloží svou působivou pódiovou scénu a ohromující pyrotechniku do kamionů a vyrazí na cesty.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • General Onsale*
  Eventim
  Momentálně vyprodáno.
 • General Onsale*
  Ticketmaster
  Momentálně vyprodáno.
 • General Onsale*
  Ticketportal
  Momentálně vyprodáno.

Nemůžete najít, co hledáte?

Vybrat jiný termín

Dřívější termíny
Pozdější termíny

Umělci na této akci

Informace o akci

Vstupenky na Rammstein se prodávají výhradně personalizované. 

Personalizovaný znamená, že každá vstupenka je vázána na kupujícího, který je výhradně uveden na všech vstupenkách. Tato osoba je držitelem práva na vstup a pouze tato osoba bude vpuštěna na akci. 

Platí omezení nákupu maximálně 6 vstupenek na zákazníka. 

Personalizace vstupenek a omezený počet vstupenek se provádí z důvodů férovosti a zamezování sekundárnímu trhu, kdy se vstupenky často nabízejí za navýšené ceny. Tato speciální regulace předprodeje by měla co největšímu počtu fanoušků umožnit nákup vstupenek za spravedlivé ceny.

Vstup mladistvých do 15 let pouze v doprovodu osob starších 18 let. Zákaz vstupu dětí do 6 let.

Prodej vstupenek probíhá pouze online.

Přísný zákaz přeprodeje těchto vstupenek - v případě porušení nebude držiteli umožněn vstup.

V případě, že dojde k pořizování obrazových, zvukových a nebo zvukově-obrazových záznamů, jako jsou fotografie/filmy/televizní a/nebo zvukové záznamy (dále jen "záznamy") během koncertů společností Rammstein Konzert GmbH, Hertzstraße 63 B, 13158 Berlín (dále jen "Rammstein") a/nebo třetími stranami, které Rammstein za tímto účelem pověřil, souhlasíte s tím, že může dojít k pořízení obrazových, zvukových a/nebo zvukově-obrazových záznamů vaší osoby a že tyto záznamy mohou být použity výhradně společností Rammstein, a to bez územního/prostorového, časového, obsahového omezení, sestříhané a/nebo nesestříhané, vcelku a/nebo částečně, ve fyzické i nehmotné podobě, ve všech médiích a formátech (např. např. v tisku, sociálních médiích, audiovizuálních médiích, online atd.) společností Rammstein a/nebo prostřednictvím třetích stran bez nároku na odměnu bez jakýchkoli omezení, za účelem zejména rozmnožovat, šířit, vysílat, zpřístupňovat veřejnosti apod.