Přejít na Jack White

Jack White – The Supply Chain Issues Tour

Jack White – The Supply Chain Issues Tour

út 05 07 2022
Prague

Forum Karlín | Prague

20:00

Otevření vchodů: 18:30

Jack White a jeho pražské představení ve Foru Karlín se tak přidává k již oznámeným koncertům The Supply Chain Issues Tour, s kterým JW odehraje přes 60 vystoupení od Severní Ameriky (začíná 8. 4.), přes Evropu a zpět do US. Turné produkované společností Live Nation – zahrnuje Whiteovo vystoupení v Praze, ve které hrál naposledy v roce 2014.  Na žádost umělce bude v sále zakázáno používání mobilních telefonů, které budou uloženy v pouzdře Yondr. Telefon bude možné používat v určených prostorech mimo hlavní sál.
Turné bude oslavou nadcházejícího vydání dvou zbrusu nových alb Jacka Whitea; FEAR OF THE DAWN dorazí všude prostřednictvím Third Man Records 8. dubna 2022 a ENTERING HEAVEN ALIVE bude následovat 22. července 2022.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

  • V prodeji!

    General Onsale*
    Ticketmaster
  • General Onsale*
    VIP balíček

Umělci na této akci

Informace o akci

POZOR: toto je show BEZ TELEFONŮ. Nejsou povolena žádná zařízení pro záznam fotografií, videí nebo zvuku. Myslíme si, že si na chvíli užijete sledování bez vychytávek a zažijete hudbu a naši společnou lásku k ní OSOBNĚ. Po příchodu na místo budou všechny telefony a další věci na zachycení fotografií nebo videí uloženy v pouzdře Yondr, které se na konci představení odemkne. Během představení budete mít telefon zajištěný v pouzdře u sebe a v případě potřeby jej můžete kdykoli odemknout ve vyhrazeném prostoru pro používání telefonu, který bude ve vstupní hale nebo vestibulu. Pro ty, kteří chtějí zveřejňovat příspěvky na sociálních sítích, dovolte nám, abychom vám s tím pomohli. Náš oficiální fotograf turné zveřejní fotky a videa po show na jackwhiteiii.com a na Instagramovém účtu Jack White Live @officialjackwhite. Zveřejníme fotografie a videa, co jen půjde a vy si užijte 100% živý zážitek bez telefonu. Také, pokud máte možnost si vstupenky VYTISKNOUT DOMA, udělejte to! A nezapomeňte si vžít fyzicky svou kreditní kartu pro bezhotovostní nákup občerstvení na baru a na nákupu suvenýrů.