Přejít na Ghost

GHOST - IMPERATOUR – EUROPE 2022

GHOST - IMPERATOUR – EUROPE 2022

ne 24 04 2022
Prague

O2 arena | Prague

18:30

Otevření vchodů: 17:00

Dnes, kdy mraky zakrývají slunce a špatné předpovědi se množí, GHOST opět vyrážejí na své dosud největší britské a evropské turné.

V dubnu a květnu 2022 budou držitelé ceny Grammy opět brázdit s černými oři arény a představí svou temnou extravaganci. Již v roce 2018 zahájili dvouleté turné "A Pale Tour Named Death" v historické Royal Albert Hall v Londýně; při tomto dlouho očekávaném návratu, označeném jako "IMPERATOUR - EUROPE 2022", GHOST opět zahájí tour ve Velké Británii a poté se vydají do nejpůsobivějších evropských hal.

O support se na všech koncertech postarajíUncle Acid & The Dead Beats a Twin Temple.

GHOST mezitím nedávno představili svou první novou skladbu po dvou letech, 'Hunter's Moon', která zazněla v aktuálním filmu Halloween Kills. Vychutnejte si fantasmagorický videoklip v režii Amandy Demme.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  990,00 Kč - 1 690,00
 • General Onsale*
  Ticketportal
  990,00 Kč - 1 690,00

Umělci na této akci

Hotely v okolí

Informace o akci

'Hunter's Moon' vychází 21. ledna 2022 jako sběratelský sedmipalcový singl u Loma Vista Recordings. 'Hunter's Moon' si můžete pustit, zakoupit a/nebo předobjednat na vinylu. Prodejní verze sedmipalce bude obsahovat speciální B-stranu 'Halloween Kills (Main Title)', kterou nazpívali, produkovali a vytvořili John Carpenter, Cody Carpenter a Daniel Davies.
Na přelomu ledna a února 2022 bylo oznámeno turné po 26 amerických městech, na kterém GHOST vystoupí společně s Volbeat a každý večer budou koncert uzavírat. Další informace najdete na www.ghost-official.com.