Přejít na Dream Theater

Dream Theater: Top of the World Tour

Dream Theater: Top of the World Tour

čt 26 05 2022
Prague

19:00

Otevření vchodů: 18:00

Dream Theater se v rámci své Top Of The World Tour vrací do České republiky, opět do pražské Tipsport Areny, ve které v roce 2020 předvedli skvělou show oceněnou potleskem diváků vestoje. Skupina se divákům představí 26. 5. 2022 ve složení James LaBrie (zpěv), John Petrucci (kytara), Jordan Rudess (klávesy), John Myung (basová kytara), and Mike Mangini (bicí) a zahraje nejenom repertoár z jejich již patnáctého studiového alba A View From The Top Of The World, ale i výběr toho nejlepšího z jejich vice než třicetileté kariéry, kterou tito pionýři progresivního metalu mají za sebou.

"Doufám, že až tohle uslyšíte, dostanete to nejlepší, co Dream Theater nabízejí," říká Rudess. "Snažili jsme se vybudovat zásadní zvukový zážitek. Nikdo z nás nezpomalil. Jestli něco, tak se pohybujeme rychleji."
"I přes všechno, co se děje, to mělo být pozitivní," upřesňuje LaBrie. "Nemůžeme se dočkat, až zase před všechny předstoupíme a budeme hrát tyhle skladby."
"Hudba má moc promlouvat k vám na emocionální úrovni," nechává se slyšet Petrucci. "Pokud se prostřednictvím této desky emocionálně spojujeme s posluchači, 
V průběhu posledních 25 let zůstal Devin Townsend, uznávaný umělec tvrdší hudby, konzistentní. Konzistentní – tedy v tom, že je málokdy konzistentní v tom, co jsme od něj očekávali. Neustále si vytváří jedinečné průniky  mnoha různými hudebními styly a již téměř tři desetiletí následuje svou zvláštní múzu, ať už ho vede jakýmkoli směrem.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  1 290,00 Kč - 1 990,00
 • General Onsale*
  Ticketportal
  1 290,00 Kč - 1 990,00

Umělci na této akci