Přejít na Starset

NOVÝ TERMÍN – 14. 3. 2023 Praha, Lucerna Music Bar

Vážení zákazníci,

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu kapely Starset který se měl konat dne 2. 3. 2022 v pražské Lucerna Music Bar.

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 14. 3. 2023 v pražské Lucerna Music Bar. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

Starset

Starset

út 14 03 2023
Prague

Otevření vchodů: TBD

Vizionářský mediální kolektiv STARSET si vytyčil jedinečnou cestu jako částečně filmová rocková kapela a částečně jako konceptuální vypravěč, který prostřednictvím multimédií spřádají složité příběhy a nově definují pojem skutečně pohlcující zábavy.

V čele s tajemným frontmanem a kandidátem na doktorát Dustinem Batesem si kapela dala za úkol vzít fanoušky na skutečně propojenou cestu prostřednictvím hudby, videa, AR, grafického románu Marvel a online zážitků, které stírají hranice mezi skutečností a fikcí. Třetí album kapely DIVISIONS představuje soundtrack k další kapitole jejich zastřešujícího příběhu - příběhu dystopického světa budoucnosti rozděleného technologií, která převzala vládu ve válce o lidské vědomí - ti, kteří poslouchají a těmi, kteří proti ní bojují. The Starset Society zanechali prostřednictvím řady přenosů vodítka k tomu, co se v budoucnu stane a zasévají je do celé kampaně, aby je fanoušci našli a stali se součástí samotného příběhu při hledání poznání a odhalování nové hudby.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  Od 690,00 Kč
 • General Onsale*
  Ticketportal
  Od 690,00 Kč

Umělci na této akci