Přejít na Slipknot

SLIPKNOT We Are Not Your Kind Tour

SLIPKNOT We Are Not Your Kind Tour

čt 28 07 2022
Prague

O2 arena | Prague

19:30

Otevření vchodů: 18:00

Před dvaceti lety se devíti inspirativním muzikantům z Des Moines, Iowa, podařilo rozbít rámec toho, co je možné v rockové hudbě. Od momentu, kdy Slipknot vydali jejich stejnojmenný debut v roce 1999, bylo jasné, že jsou něčím, co tu předtím nikdy nebylo, ale přesně to, co jsme potřebovali. Tam, kde by podobné kapely vyhořely nebo ztratily svůj odkaz, při snaze zalíbit se všem, Slipknot nejenže prokazují trvalou oddanost k tvrdé práci, neustálé evoluci, jejich řemeslu, ale také to, co definuje heavy metal a rock obecně.
 
S “We are Not Your Kind” se po 5 letech Slipknot vrací s novým albem, kde kapela dostála toho, co od nich nejvíce očekáváme. U “We Are Not Your Kind” se střetávají údery temnoty a násilí, hnané jejich kreativní stránkou a vizí.

 
Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketmaster a Ticketportal.
 
Držitelé voucherů je mohou uplatnit na této akci.

 
Vstup na akci je povolen pouze osobám starším 15ti let. V přídadě, že pořadatelská služba bude mít o věku pochybnost, bude divák na akci vpuštěn pouze v případě prokázání platným OP. Osoby mladší 15 let pak mohou akci navštívit pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  1 290,00 Kč - 1 790,00
 • General Onsale*
  Ticketportal
  1 290,00 Kč - 1 790,00

Umělci na této akci