Přejít na Pearl Jam

Vážení zákazníci,

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu kapely Pearl Jam který se měl konat dne 25.7.2021 v pražské O2 arena.

 

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 22.7.2022 v pražské O2 arena. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti. 


V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., v účinném znění, o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, oprávněna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketportal nebo Ticketmaster Česká republika. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.livenation.cz, případně na www.ticketportal.czhttps://www.ticketmaster.cz

 

Alternativně, je možné zažádat o vydání poukazu, který lze uplatnit na některou akci pořádanou naší společností LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o., dle podmínek níže.

Pearl Jam

Pearl Jam

22 07 2022
Prague

O2 arena | Prague

Otevření vchodů: TBD

PŘEDNÍ PŘEDSTAVITELÉ GRUNGEOVÉ SCÉNY A JEDNA ZE ZÁSADNÍCH KAPEL

DEVADESÁTÝCH LET SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY!


Pearl Jam, pocházející z amerického města Seattle, oznámili sérii koncertů a na seznamu nechybí ani Praha. Pearl Jam vznikli v roce 1990 v Seatt jedenácté lu a jsou považováni za jednu z nejpopulárnějších rockových kapel devadesátých let. Jejich jméno je úzce spojeno s hnutím

grunge.

White Reaper potvrzeni jako předkapela Pearl Jam

 

White Reaper jsou poslední z velkých rockových kapel – nebo možná jen první z velkých nových kapel – rychlá, hlasitá, nabušená a drzá kapela, která čerpá hudební inspiraci ze stejné studnice, která nám dala nekompromisní zvukové hity Van Halen a power punk Ramones s větší než malou příměsí dobrodružného pop-rocku Cheap Trick. White Reaper především odhodlaně dělají hudbu, která po vás chce, abyste si zesílili autorádio a jeli rychle.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  2 320,00 Kč - 2 820,00
 • General Onsale*
  Ticketportal
  2 320,00 Kč - 2 820,00

Umělci na této akci