Přejít na Lucie

Plánované koncerty LUCIE , které se měly uskutečnit v rámci projektu SUMMER ARENA, se z důvodu zrušení projektu SUMMER ARENA a nemožnosti jej uskutečnit, ruší.

Zrušené akce:

LUCIE

7. 8. BRNO, Brněnské výstaviště
13. 8. OSTRAVA, Dolní Vítkovice

 

Zaplacené vstupné na tyto akce se vrací v plné výši zpět na účet kupujícího anebo na prodejním místě, dle toho, jak byla vstupenka zakoupena a to od 14. 7. 2020.

Lucie - Ostrava Summer Aréna 2020

čt 13 08 2020
Ostrava 2

Otevření vchodů: TBD

SUMMER ARENA 2020
Unikátní projekt s názvem Summer Arena se zastaví v šesti krajských městech, zprostředkuje několik desítek koncertů, během kterých se vystřídá osm interpretů. Koncerty se vždy odehrají v atraktivním kulturním areálu, který postupně vyroste ve všech městech, tedy v Jihlavě, Brně, Ostravě, Plzni, Praze a Liberci.
Pořadatelem akce jsou agentury Glanc, Pink Panther Agency, BrainZone, Blackstar Media ve spolupráci s Live Nation CZ, které tento open air operativně připravily jako reakci na aktuální situaci, kdy je omezen počet návštěvníků.

Summer Areny budou vybaveny tou nejlepší dostupnou technikou, jaká je za běžných podmínek k dispozici jen pro velké zahraniční interprety a špičkové české eventy. Areny se pak po každém hudebním bloku budou stěhovat o město dál, jako běžné koncertní turné. Velkoryse navržené prostory budou samozřejmě splňovat všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření. Areny budou mít rozlohu osm tisíc metrů čtverečních a jejich kapacita bude dva a půl tisíce lidí. 

Organizátoři se zaměřili také na občerstvení. Součástí mobilní arény budou designová restaurace s barem nebo prostorné stany.

Detailní program s přehledem měst najdete na: https://summer-arena.cz/vstupenky-a-program/

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • General Onsale* Ticketmaster
  Momentálně zrušeno. Hledat jiný termín.
 • General Onsale* Ticketportal
  Momentálně zrušeno. Hledat jiný termín.
 • General Onsale* GoOut
  Momentálně zrušeno. Hledat jiný termín.
 • General Onsale* TicketLive
  Momentálně zrušeno. Hledat jiný termín.

Nemůžete najít, co hledáte?

Vybrat jiný termín

Dřívější termíny
Pozdější termíny

Umělci na této akci