Přejít na Tata Bojs

TATA BOJS – 31. 3. 2021 Praha, O2 Universum – TERMÍN KONCERTU ZRUŠEN 
NOVÝ TERMÍN – 30. 11. 2021 Praha, O2 Universum 

 
Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu skupiny TATA BOJS, který se měl konat dne 31. 3.  2021 v pražském O2 Universum.

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 30. 11. 2021 v pražském O2 Universum. 
Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti a jsou nadále k dispozici v síti Ticketmaster.

V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketmaster Česká republika. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.livenation.cz, případně na https://www.ticketmaster.cz

POKYNY K VYZVEDNUTÍ POUKAZU: 

Poukaz bude vydán oproti platné vstupence buď v listinné podobě nebo elektronicky formou e-Poukazu na základě žádosti zákazníka do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 31. prosince 2021 příslušnému ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil, a to:

Ticketmaster Česká republika prostřednictvím webového formuláře https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new

 

Tata Bojs

Tata Bojs

út 30 11 2021
Prague

O2 universum | Prague

Otevření vchodů: 18:30

Tata Bojs chystají výjimečný koncert v pražském O2 universu na kterém pokřtí své chystané album. Vydání novinky, které je naplánováno na podzim tohoto roku, ohlásil nový singl Zvony https://tatabojs.lnk.to/Zvony. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na zcela nový unikátní zvukový systém, který zajišťuje komfortní hyperrealistický zvuk na všech místech v sále.

Momentálně nejsou žádné vstupenky k dispozici

Vraťte se brzy pro exkluzivní přístup ke vstupenkám

Umělci na této akci