Přejít na The Chainsmokers

THE CHAINSMOKERS – 18. 4. 2022 Praha, Sportovní hala v Holešovicích (dříve Tipsport arena) – TERMÍN KONCERTU ZRUŠEN

NOVÝ TERMÍN – 6. 11. 2022 Praha, Sportovní hala Fortuna (dříve Tipsport arena)
 
Vážení zákazníci,
Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu kapely THE CHAINSMOKERS, který se měl konat dne 18. 4. 2022 v pražské sportovní hale Fortuna.


Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 6. 11. 2022 v pražské sportovní hale v Holešovicích. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

The Chainsmokers: Euro Tour

The Chainsmokers: Euro Tour

ne 06 11 2022
Prague

Otevření vchodů: TBD

Vyjádření The Chainsmokers:
"S naprostým zdrcením oznamujeme, že kvůli pokračujícím omezením Covid-19 v řadě zemí Evropy a logistice spojené s turné v této těžké době jsme museli část nadcházejícího turné přeložit. Toto vystoupení se nyní uskuteční 6. 11. 2022.
Vážíme si každého z vás, kdo si zakoupil vstupenku a ponechal si ji během této nejistoty, a slibujeme, že se na konci roku vrátíme s větší a lepší show pro všechny naše fanoušky.
Takovou show, jakou pro vás chceme připravit, by prostě v současném termínu nebylo možné uskutečnit...
Aby bylo jasné, jak moc je to šílené, toto turné bylo technicky vzato naším turné k albu World War Joy, od kterého nás nyní dělí dva roky. Třikrát jsme se pokoušeli toto turné přesunout, abychom splnili slib, který jsme vám dali, ale pokaždé jsme byli nuceni ho kvůli Covidu zrušit. Šílené je i to, že v tuto chvíli, kdy brzy vyjde nové album, dává větší smysl soustředit se na jeho přesunutí na konec roku, abychom mohli pořádně nazkoušet nové písně. Těšíme se, že se s každým z vás uvidíme v novém termínu a zahrajeme vám naši novou hudbu.
S láskou
A&D"

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  1 590,00 Kč - 1 890,00
 • General Onsale*
  Ticketportal
  1 590,00 Kč - 1 890,00

Umělci na této akci