Přejít na The Chainsmokers

THE CHAINSMOKERS – 15. 11. 2021 Praha, Tipsport Arena – TERMÍN KONCERTU ZRUŠEN
NOVÝ TERMÍN – 18. 4. 2022 Praha, Tipsport Arena


Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu skupiny THE CHAINSMOKERS, který se měl konat dne 15. 11.  2021 v pražské Tipsport Areně.

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 18. 4. 2022 v pražské Tipsport Areně..
Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti a jsou nadále k dispozici v sítích Ticketmaster a Ticketportal

V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketportal nebo Ticketmaster Česká republika. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.livenation.cz, případně na www.ticketportal.cz /  https://www.ticketmaster.cz

V případě, že vám nový termín akce nevyhovuje, máte možnost požádat o vrácení vstupného prostřednictvím příslušné ticketingové společnosti.

Alternativně, je možné zažádat o vydání poukazu, který lze uplatnit na některou akci pořádanou naší společností LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o., dle podmínek níže.

POKYNY K VYZVEDNUTÍ POUKAZU: 

Poukaz bude vydán oproti platné vstupence buď v listinné podobě nebo elektronicky formou e-Poukazu na základě žádosti zákazníka do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 31. prosince 2021 příslušnému ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil, a to:

Ticketmaster Česká republika prostřednictvím webového formuláře https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new

nebo

Ticketportal https://www.ticketportal.cz/Article/6234?target=2

The Chainsmokers: Euro Tour

The Chainsmokers: Euro Tour

po 18 04 2022
Prague

Otevření vchodů: TBD

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  1 590,00 Kč - 1 890,00
 • General Onsale*
  Ticketportal
  1 590,00 Kč - 1 890,00

Umělci na této akci