Přejít na Avril Lavigne

AVRIL LAVIGNE NOVÝ TERMÍN – 16. 3. 2022 Praha, Tipsport Arena

 
Vážení zákazníci,
Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu zpěvačky AVRIL LAVIGNE který se měl konat dne 17. 3. 2021 v pražské Tipsport Arena.
Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 16. 3. 2022 v pražské Tipsport Arena. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.
V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., v účinném znění, o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, oprávněna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketmaster Česká republika nebo Ticketportal. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.livenation.czhttps://www.ticketmaster.cz  / www.ticketportal.cz
 
POKYNY K VYZVEDNUTÍ e-POUKAZU (Ticketmaster):
Poukaz bude vydán oproti platné vstupence buď v listinné podobě nebo elektronicky formou e-Poukazu na základě Vaší žádosti do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost můžete nejpozději do 31. prosince 2021 zaslat prostřednictvím webového formuláře Ticketmaster zde: https://www.ticketmaster.cz/help/event-changes.html?language=cs-cz
VYDÁNÍ POUKAZU (Ticketportal):
Žádost o vydání poukazu za vstupenku zakoupenou přes Ticketportal lze podat následovně:
a/ u vstupenek zakoupených online po přihlášení do detailu nákupu pod zákaznickým účtem
b/ u vstupenek zakoupených na prodejním místě pouze na stejném místě, kde byla vstupenka zakoupena nebo zákazník může sám proměnit vstupenku na e-Poukaz na internetových stránkách Ticketportal.
Návod na podání žádosti (výměna vstupenky za poukaz) dle a/ i b/ je zde: https://www.ticketportal.cz/Article/6352. Žádost o vydání poukazu, resp. výměna vstupenky za poukaz musí být uplatněna nejpozději do 31. prosince 2021. Další informace naleznete na tomto odkazu: https://www.ticketportal.cz/Article/6234?target=2.
 
Žádat o vydání poukazu může pouze osoba, která zakoupila vstupenku/y na původní akci, jsou-li tyto vstupenky ke dni podání žádosti platné.
Poukaz bude vydán v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci a lze jej využít do 31. října 2022 na nákup vstupenek na některou z akcí pořádaných společností LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.
V případě, že o poukaz nepožádáte, vaše původní vstupenka na zrušenou akci zůstává v platnosti a je možné ji využít na stejnou akci v novém termínu. Uplatněním vstupenky na nový termín zrušené akce nebo uplatněním poukazu na náhradní akci zaniká vaše právo na vrácení vstupného za zrušenou akci.
DALŠÍ POSTUP:
V případě, že do 31. prosince 2021 nepožádáte o vystavení poukazu nebo pokud již vystavený poukaz do 31. října 2022 nevyužijete nebo využijete-li pouze jeho část, bude Vám vstupné nebo jeho nevyužitá část vrácená až po 31. říjnu 2022, a to na Vaši žádost do 14 dnů způsobem, jakým jste vstupenku zakoupili.

 

 

 

 

 

Avril Lavigne Tour 2022

Avril Lavigne Tour 2022

st 16 03 2022
Prague

20:00

Otevření vchodů: 18:30

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  990,00 Kč - 1 490,00
 • General Onsale*
  Ticketportal
  990,00 Kč - 1 490,00

Umělci na této akci