LIVE NATION NOVINKY

TATA BOJS 31. 3. 2021 Praha, O2 universum

Datum : 10.06.20

TATA BOJS
31. 3. 2021 Praha, O2 universum
Vstupenky v síti Ticketmaster v prodeji od 10. 6. 2020 od 10:00 hodin | ceny vstupenek 790-1090 Kč

TATA BOJS CHYSTAJÍ VÝJIMEČNÝ KONCERT V PRAŽSKÉM O2 UNIVERSU NA KTERÉM POKŘTÍ SVÉ CHYSTANÉ ALBUM. VYDÁNÍ NOVINKY, KTERÉ JE NAPLÁNOVÁNO NA PODZIM TOHOTO ROKU, OHLÁSIL NOVÝ SINGL ZVONY. NÁVŠTĚVNÍCI KONCERTU SE MOHOU TĚŠIT NA ZCELA NOVÝ UNIKÁTNÍ ZVUKOVÝ SYSTÉM, KTERÝ ZAJIŠŤUJE KOMFORTNÍ HYPERREALISTICKÝ ZVUK NA VŠECH MÍSTECH V SÁLE.

Pět a čtyři. Přesně tolik let letos uplyne od posledního řadového alba, respektive velkého halového koncertu Tata Bojs. K potěše nás všech se čekání na pokračování začíná velmi rychle krátit! Právě teď totiž oblíbená kapela z Hanspaulky vydává první singl z na podzim plánované nové řadovky. Volba padla na údernou skladbu Zvony, kterou doprovází minimalistické, ale o to působivější „analogové“ lyric video z domácí produkce rodiny Huňátových (podívejte se zde: http://y2u.be/TpBJOJb5jVA).

Novinkou je v dosavadní historii Tatáčů i destinace, kterou si zvolili pro pražský křest nového alba – pražská hala O2 Universum, kde zahrají 31. března 2021.

 „Na té dlouhé cestě, která trvá už 32 let, je pro nás důležitý pocit, že se – byť třeba i jen po malých krůčcích – posouváme stále kupředu. Což může být klidně i čistě subjektivní dojem, ale to je v pořádku. Po dvou Forech Karlín jsme si říkali, že by bylo fajn udělat v případě velkého halového koncertu krok zase někam trochu jinam. O2 Universum nás začalo zajímat od chvíle, kdy jsme věděli, že se tu hala tohoto typu dokončuje. Když jsem se tam byl poprvé podívat, řešení prostoru i jeho struktura, evokující takový malý stadionek, mě nadchly a v momentě, kdy jsme začali plánovat pražský křest, byla naše volba jasná. Důležitou roli při tom sehrál i fakt, že promotérem koncertu se souhrou okolností stali naši dlouholetí kamarádi z Live Nation. Některé věci se v životě dějí jaksi přirozeně – není třeba tlačit na pilu, vykrystalizuje to prakticky samo,“
vyznává se Milan Cais, pod jehož rukama už vznikají první skici unikátní scénografie šité na míru O2  Universa.

 

„Plánování koncertu vypadá v současné době trochu jako sci-fi. Ale doufám, že se to brzy změní! Ostatně i spousta námětů z knih Julese Vernea se dočkala reálné podoby,“ dodává se svým typickým vtipem Mardoša ke koncertu.