LIVE NATION NOVINKY

MARPO & TROUBLEGANG 27. 6. 2020 Praha, Sinobo Arena

Datum : 02.12.19

MARPO & TROUBLEGANG
27. 6. 2020 Praha, Sinobo Arena
Vstupenky v sítích Ticketmaster a Ticketportal v prodeji od 4. 12. 2019 9:00 hodin
Live Nation klub: 2. 12. 2019 11:00 – 4. 12. 2019 8:59
ceny vstupenek: 790 - 1390 Kč


MARPO & TROUBLEGANG OZNAMUJÍ SVŮJ DOPOSUD NEJVĚTŠÍ KONCERT. U PŘÍLEŽITOSTI 15 LETÉHO VÝROČÍ VYSTOUPÍ 27. ČERVNA 2020 POD ŠIRÝM NEBEM NA PRAŽSKÉM STADIONU SINOBO.

Po velkém úspěchu loňské desky Dead Man Walking, se kterou vyprodali pražskou O2 arenu, vydali Marpo & TroubleGang své druhé společné album. Jmenuje se symbolicky DVA a vyšlo koncem listopadu 2019 u vydavatelství Universal Music. Materiál z novinky, stejně tak průřez Marpovy dosavadní hudební kariéry, zazní příští rok na speciálním koncertě v pražském Edenu. Marpo navíc v současné době připravuje sólovou nahrávku, kterou má v plánu vydat v druhé půlce příštího roku.
„Jsme generace velkejch snů, kdy jsme si museli ty věci sami vydřít, jsme generace hladovejch psů, kdy v první řadě prachy nebyly pro nás to hlavní,“ zdůrazňuje Marpo hned v úvodu novinkového songu, ve kterém popisuje, kudy vedla cesta k vyprodaným sálům. Interpret, kterého na sociálních sítích sledují statisíce fanoušků, má opět hlavní autorský podíl na hudbě i textech z nové nahrávky.

„Před lety, když jsme vystupovali v klubech, by nás ani ve snu nenapadlo, že to jednou dotáhneme až na stadiony, kde moc domácích kapel nekoncertuje. V naší kariéře je to milník, a my uděláme vše proto, abychom si koncert s našimi fanoušky užili na maximum. Již teď pracujeme na podobě celé show, v rámci které se naši pódiovou prezentaci pokusíme posunout zas o něco dál. Bude to velká výzva, ale těm jsme v naší historii čelili nejednou.“ Dodává Marpo
Marpo je hlavním tahounem uskupení TroubleGang. Donedávna byl také člen kapely Chinaski, kde působil jako bubeník. Je všestranně nadaný hudebník, který na sobě velmi tvrdě pracuje. Zároveň rád překračuje limity, o což se znovu pokusí se svým TroubleGangem 27. června 2020 v rámci velkolepého koncertu v pražském Edenu.


instagram.com/mcmarpo
facebook.com/mcmarpo
youtube.com/marpomusic
troublegang.com