Přejít na Lucie

NOVÝ TERMÍN KONCERTU 2.10.2022

Kapela Lucie se kvůli přetrvávající koronavirové krizi a omezením pro kulturní akce ve vnitřních prostorách rozhodla, že přesune své podzimní halové turné Lucie v Opeře až na rok 2022.

Jednou ze zastávek měla být brněnská DRFG Arena, koncert v původně plánovaném termínu 8. října 2021 se tak neuskuteční.

 

„Je nám velmi líto, že musíme turné Lucie v Opeře přesunout až na příští rok, protože jsme projektu doteď věnovali spoustu energie. Na scéně, kterou chceme fanouškům představit, jsme pracovali bezmála rok, je to pro nás speciální projekt, proto chceme, aby i naši fanoušci z něj měli výjimečný zážitek.Proto se těšíme, že si jej společně užijeme ve chvíli, kdy bude možné opět zaplňovat arény ze 100 % a bez obav,“ vyjádřila se kapela Lucie k přesunu.

Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu v DRFG Areně 8. října 2021 zůstávají v platnosti i na nový termín 2.10.2022 a není potřeba je vyměňovat.

Lucie v Opeře Tour

Lucie v Opeře Tour

ne 02 10 2022
Brno 2

DRFG Arena | Brno 2

20:00

Otevření vchodů: TBD

JEDINEČNÝ KONCERT KAPELY LUCIE V DOPROVODU SYMFONICKÉHO ORCHESTRU A PĚVECKÉHO SBORU S ORGANICKY EFEKTNÍ DYNAMICKOU SCÉNOU.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

  • V prodeji!

    General Onsale* Ticketmaster
    990,00 Kč - 2 290,00
  • General Onsale* Ticketportal
    990,00 Kč - 2 290,00

Umělci na této akci

Informace o akci

Na podzim letošního roku se kompletně. kapela Lucie vrací na pódium brněnské DRFG arény. Skupina se spojila s dirigentem Kryštofem Markem, který vytvořil nové symfonické aranžmá. pro tento koncert a v kombinaci s filharmonií Hradec Králové a pěveckého sboru, čeká fanoušky neopakovatelný dvouhodinová show, během které uslyší průřez celé tvorby Lucie, jak ho ještě nezažili.