Více informací

Muzikálový šlágr "We Will Rock You" z dílny Queen a Bena Eltona se na základě úspěšného turné po Velké Británii v letech 2010 a 2011 poprvé ve své historii vydá na sérii představení po světových arénách. V muzikálu, který je ozdoben mnoha superlativy, zazní 24 největších hitů skupiny Queen.

Nebývalý úspěch v divadlech po celém světě vydláždil muzikálu "We Will Rock You", který je doslova nabitý poctivým rockem, cestu do velkých hal, kde se každý večer představí tisícům skalních fanoušků.

Minulé  turné WWRY po Velké Británii navštívilo během 13 měsíců šest měst, v jeho průběhu se prodalo přes půl milionu vstupenek, překonalo všechny kasovní rekordy a bylo korunováno prestižním oceněním Olivier za nejoblíbenější britskou show. Londýnská produkce tohoto oblíbeného představení právě oslavila své 10. narozeniny a patří mezi nejdéle uváděné tituly v Dominion Theatre ve West Endu. Představení nadchlo přes sedm milionů lidí ve Velké Británii, a víc než 15 milionů lidí v 17 zemích po celém světě.

Více akcí Live Nation