Přejít na Lucie

LUCIE V OPEŘE TOUR 2022

LUCIE V OPEŘE TOUR 2022

st 26 10 2022
Pardubice

Enteria arena | Pardubice

Otevření vchodů: TBD

Koncerty Lucie v opeře se přesouvají na nové termíny v roce 2022 a agentura Live Nation nově organizuje vystoupení v Ostravě, Pardubicích a také v Brně.


Vzhledem k přechodu závazku z původního pořadatele na Live Nation, zůstávají stávající vstupenky v platnosti.
Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.


Podzim 2022 bude pro fanoušky skupiny Lucie vrcholem hudební sezóny! Lucie vyráží na odložené halové turné po České republice s novým programem s exkluzivní hudební aranží v doprovodu symfonického orchestru, pěveckého sboru a s organicky efektní dynamickou scénou.
Členové skupiny Lucie se shodují, že jednou z největších a nejnáročnějších inovací byla příprava samotné organicky dynamické scény, která využívá nejnovější technologie z oblasti zvuku i vizuálních efektů a zároveň osvědčené divadelní principy: „Na scéně, kterou chceme fanouškům představit, jsme pracovali bezmála rok. Práce to byla náročná, ale krásná a věříme, že to bude stát za to. Je to pro nás speciální projekt, proto chceme, aby i naši fanoušci z něj měli výjimečný zážitek” zdůrazňují členové skupiny.
I hudebně bude turné naprosto přelomové – Lucie se spojila s dirigentem Kryštofem Markem, držitelem Českého lva za hudbu k filmu Masaryk, který vytvořil nové symfonické aranžmá pro celý program této show. V kombinaci kompletního obsazení skupiny, Filharmonie Hradce Králové a pěveckého sboru se tak na fanoušky chystá téměř dvouhodinový průřez celou tvorbou Lucie tak, jak ho ještě nezažili.

Vstupenky k prodeji

Vstupenky pro veřejnost

 • V prodeji!

  General Onsale*
  Ticketmaster
  1 290,00 Kč - 2 290,00
 • General Onsale*
  Ticketportal
  1 290,00 Kč - 2 290,00

Nemůžete najít, co hledáte?

Vybrat jiný termín

Umělci na této akci

Informace o akci

Pořadatel, místo konání a umělec si vyhrazují právo trvat na tom, aby účastníci akce dodržovali všechny zdravotní a bezpečnostní protokoly a požadavky nutné pro vstup na akci stanovené pořadatelem akce, místem konání či umělcem bez ohledu na to, zda jsou tato opatření vyžadována zákonem (včetně například požadavku na předložení dokladu o očkování nebo prodělání nemoci COVID - 19 atd.).