Kylie

Momentálne nejsou žádné akce Kylie

Pridáním Kylie mezi oblíbené získáté novinky a další aktuální informace.

Více informací

Kylie, celým jménem Kylie Ann Minogue - zpěvačka, skladatelka, herečka, designérka, módní ikona a v neposlední řadě filantropka, se narodila 28. května 1968 v australském Melbourne.

Na hudební scénu vstoupila v roce 1987 s remakem skladby The Locomotion , který se držel na1.místě australské hitparády po dobu sedmi týdnů a stal se z něj v 80. letech největší singlový hit v Austrálii.

V roce 1988 Kylie vydala své debutové album s jednoduchým názvem " Kylie ",  jehož prodej přesáhl 2 miliony kopií a byl 7x platinový, což se dříve nepodařilo žádné ženské interpretce.

Od vydání jejího prvního alba  uběhly již více než dvě dekády a Kylie Minogue se stále drží na hudebním výsluní. Je několikanásobnou držitelkou Brit Awards, Grammy Awards, cen ARIA, má na svém kontě více než 70 milionů prodaných alb, ve Velké Británii ji prohlásili za nejvlivnější celebritu, je držitelkou vyznamenání Order of the British Empire - Řádu britského impéria za svůj přínos k hudbě, seznam úspěchů Kylie Minogue je zkrátka nekonečný.

 

Zaregistrujte se pro výhody Live Nation

  • Přístup k předprodejům
  • Zasílání novinek
  • Upozornění na umělce
Registrovat se